Występ zespołu „Małe Wolanecki” dla gości z Norwegii

10.03.2011r. zespół „Małe Wolanecki” wyjechał do Kielc do SP nr 13, prezentując kultywowanie tradycji swojego regionu dla gości z Norwegii.

   

Występ zespołu „Małe Wolanecki” na Powiatowym Przeglądzie Piosenki Żołnierskiej

25.03.2011r. zespół „Małe Wolanecki” wystąpił na Powiatowym Przeglądzie Piosenki Żołnierskiej, Partyzanckiej i Patriotycznej w Kielcach, gdzie zakwalifikował się do finału.

Wyjazd zespołu „Małe Wolanecki” na Powiatowe Spotkania Artystyczne

28.03.2011r. zespół „Małe Wolanecki” wyjechał do Kielc na Powiatowe Spotkania Artystyczne Zespołów Muzycznych, Tanecznych, Folklorystycznych i Solistów.

Występ w Wojewódzkim Przeglądzie Artystycznych Zespołów Tanecznych i Folklorystycznych

03.04.2011r. zespół folklorystyczny „Małe Wolanecki” wystąpił w Wojewódzkim Przeglądzie Artystycznych Zespołów Tanecznych i Folklorystycznych w Kielcach i otrzymał III miejsce.

Występ w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Żołnierskiej, Patriotycznej i Partyzanckiej

17.04.2011r. zespół śpiewaczy „Małe Wolanecki” wystąpił w VI Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Żołnierskiej, Patriotycznej i Partyzanckiej w Kielcach, gdzie otrzymał wyróżnienie. Wszystkie wyjazdy na konkursy z zespołem „Małe Wolanecki” przygotowuje nauczycielka p. Maria Kotarba.

 

IX Zlot „Tożsamość i Pamięć” Kliszów 2011

10.09.2011r. zespół folklorystyczny „Małe Wolanecki” po raz kolejny uświetnił swoim programem artystycznym IX Zlot „Tożsamość i Pamięć” Kliszów 2011, gdzie otrzymaliśmy kolejny puchar. Zespół „Małe Wolanecki” od 2000r. przygotowuje i prowadzi nauczycielka Maria Kotarba.

  

Spotkanie z kombatantami z gminy Morawica

11.09.2011r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z kombatantami z gminy Morawica. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w kościele parafialnym w Dębskiej Woli. Spotkanie uświetniły występy zespołu „Małe Wolanecki” oraz zespołu folklorystycznego „Wolanecki”. Uroczystość swoją obecnością zaszczycił Wójt Gminy Morawica Marian Buras oraz radny Piotr Dudek. Spotkanie zakończył uroczysty apel poległych.

      

Dzień Nauczyciela

13.10.2011r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Akademię uświetniły występy uczniów, popisy wokalne zespołu „Małe Wolanecki”.

                  

XX Ogólnopolski Festiwal Piosenki i Pieśni o Mojej Ojczyźnie

27.11.2011r. zespół „Małe Wolanecki” wystąpił w XX Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki i Pieśni o Mojej Ojczyźnie w Przedborzu, gdzie zajął II miejsce w kraju. Prowadząca zespół Maria Kotarba serdecznie dziękuje Mamie, tj. Anecie Kaczor za pomoc podczas podróży i przy odwozie dzieci do domu.