List Ministra Zdrowia do dyrektorów szkół, pedagogów, rodziców w sprawie wykonywania szczepienia przeciwko SARS-CoV-2 wśród nieletnich uczniów w wieku od 12 do 15 roku życia – kliknij tutaj, aby otworzyć

 

List Fundacji „Rodzice Szkole” skierowany do rodziców, nauczycieli, uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych – kliknij tutaj, aby otworzyć

 

Plakat informacyjny – Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat – Rekomendacje dla Rodziców – kliknij tutaj, aby otworzyć

 

Plakat informacyjny – Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat – Informacje dla szkół i placówek – kliknij tutaj, aby otworzyć

 

Wytyczne MEiN, MZ i GIS – kliknij tutaj, aby otworzyć

 

 

 

Prosimy o zapoznanie się z Procedurami Bezpieczeństwa (kliknij tutaj, aby otworzyć Procedury Bezpieczeństwa – plik pdf) obowiązującymi w naszej szkole w okresie epidemii Covid-19.

 

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 4 września 2020r. dotyczące modyfikacji planu lekcji oraz o czasie trwania godziny lekcyjnej w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (kliknij tutaj, aby przeczytać rozporządzenie).

 

 

Gabinet stomatologiczny dla dzieci i młodzieży

w Szkole Podstawowej w Bilczy i w Szkole Podstawowej w Brzezinach

 

 

Nasza szkoła jest objęta porozumieniem dotyczącym opieki stomatologicznej nad uczniami oraz uczestniczy w programie ministerialnym: Edukacja, promocja i profilaktyka w kierunku zdrowia jamy ustnej dla dzieci, młodzieży i ich rodziców.

 

Informacja od Pani dr nauk med. lek. stom. Moniki Włosowicz dotyczącej pracy gabinetu stomatologicznego w SP w Bilczy i w SP w Brzezinach.

 

Zapraszamy uczniów wszystkich klas, zwłaszcza uczących się stacjonarnie, do szkolnych gabinetów stomatologicznych w SP w Bilczy i w SP w Brzezinach (przegląd uzębienia, profilaktyka, leczenie).

 

Gabinet w S.P. Bilcza:

Poniedziałek: 7.30-14.30

Wtorek:         11.00-15.00

Środa:            7.30-14.30

 

Gabinet w S.P. Brzeziny:

Wtorek:         7.30-10.30

Czwartek:     7.30-15.30

Piątek:          7.30-14.30

 

Rejestracja: tel. 795 499 598; tel. 602 385 606