Dzień Babci i Dziadka

 

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe daty i jedne z najsympatyczniejszych dni w roku oraz bardzo ważna uroczystość w kalendarzu imprez szkolnych. Z tej okazji gościliśmy w naszej szkole 21 stycznia babcie i dziadziusiów naszych uczniów. Miłych gości przywitała ciepłymi słowami i złożyła serdeczne życzenia pani dyrektor I. Bisaga. Następnie nasi uczniowie oraz przedszkolaki zaprezentowali specjalne przygotowany na tę okoliczność program artystyczny. Były wierszyki, piosenki i jasełka. Wnuczęta pamiętały również o własnoręcznie wykonanych upominkach. Spotkanie zakończył słodki poczęstunek. Wszystkim Babciom i Dziadziusiom jeszcze raz życzymy zdrowia, szczęścia i wielu okazji do wspólnych spotkań w naszej szkole.

 

 

Szkolny bal choinkowy

 

16 stycznia szkolna sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, na której bawiły się księżniczki, wróżki w asyście smoków, piłkarzy, duszków. Barwny bal klas młodszych i przedszkola odbył się w obecności licznie zebranych rodziców, którzy zadbali o pyszny poczęstunek. Od godziny 14.00 bawiły się klasy starsze. Efekty świetlne, wesołe takty sprawiły, że do zabawy włączyli się również nauczyciele. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie poczęstunku dla swoich pociech.

 

 

Finał WOŚP

 

W dniu 12.01.2020r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jakuba Szelesta w Dębskiej Woli wystąpili podczas finału WOŚP w Urzędzie Miasta i Gminy w Morawicy. Nasi uczniowie zaśpiewali piosenki oraz zaprezentowali układy taneczne. Wystąpił m.in. Zespol Małe Wolanecki, zespoły taneczne klas 0-III oraz IV-VI. Na skrzypcach zagrała uczennica kl. VIII Małgorzata Konopka. W pięknej kolędzie mogliśmy także oglądać dziewczynki z kl. III.